MENÜ

Masszázs Óbuda
Ép testben, ép lélek!

Svéd masszázs:                                                                                                                                                                 Világszerte elismert és hatékony módszer, amely valamennyi európai masszázsfogás alapját képezi.
Egy olyan módszer, melynek létjogosultsága és kiemelkedően fontos szerepe a betegségekkel, valamint az izom-és csontrendszeri eredetű betegségekkel szemben vívott harcban immáron megkérdőjelezhetetlen.
A masszázs-kezelés hatására a vér- és nyirokkeringés, valamint az oxigén-szállítás fokozódik, a káros anyagcsere termékek és salakanyagok kiürülnek a szervezetből.
Az izomlázért felelős tejsavszint csökken, a bőr feszesebbé válik és anyagcseréje fokozódik, az ízületek mozgásspektruma és rugalmassága nagymértékben javul, az izom feszítő (kontraháló) és relaxáló képessége harmonizálódik.
Mindezen túl a masszázs olyan biológiai változásokat idéz elő, amely következtében mind a vérkeringési,- a légző- és idegrendszer is hatékonyabban fog működni.
 
Frissítő relaxációs masszázs:
A svéd masszázs gyengébb változata. Előnyös hatással van a vérkeringésre, vérellátásra, az emésztésre, a nyirokrendszer működésére, valamint a méreganyagok, salakanyagok eltávolítására. Mindezzel jótékony hatást gyakorol az egész szervezetre.
 
Sportmasszázs:                                                                                                                                                                           A svéd masszázshoz hasonló, ám annak egy sokkal erőteljesebb, intenzívebb, a mély izomzatra kiható változata.
A sporttevékenységek előtti masszázs lényege, hogy a feszülő, letapadt, merev, görcsös izmokat felszabadítsa, ezáltal azok rugalmasabbak, ellenállóbbak, terhelhetőbbek lesznek. Az intenzív masszázs felkészít a testmozgásra, hatására jelentősen növekszik izomzatunk teljesítménye, és csökkennek a sérülések esélyei.
A sporttevékenység utáni masszázs célja, hogy a megterhelt szövetekből a salakanyagok, méreganyagok mielőbb távozzanak. Ilyenkor javasolt sok folyadékot inni. A felgyülemlett tejsav eltávolításával elkerülhetjük az izomlázat. Majd az ezt követő (pl. edzések közötti) masszázsok jelentősége, hogy az izmaink regenerálódjanak, és a megfelelő izomtónus visszaálljon.
 
Részmasszázs:                                                                                                                                                               Tökéletes lehetőség gyors felfrissülésre, vagy akár helyi fájdalomcsillapításra.
 
Részmasszázsok:                                                                                                                                                                         -hát-nyak-vállöv                                                                                                                                                                              -alsó vagy felső végtagok                                                                                                                                                               -talp
 

 

 

 





















 






 

Asztali nézet